Zahradníctví - Ing. Josef Urbantel.: 05/47 21 79 97, ul. 24. dubna 85, 664 43 Želešice, web: www.zahradnictvi-urban.brnensko.com
Zahradnictví Urban - Želešice (nedaleko Modřice u Brna)
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz

 

Děkujeme všem zákazníkům za nákupy v našem zahradnictví.

Blíží se léto a s tím doba klidu sázení rostlin.Pro nás je toto období dobou největšího pracovního nasazení-ve školkách stromky rostou,ale bez našeho zásahu by vyrostly -košťata.Musíme vylamovat a vyřezávat obrost,hlídat škůdce ,choroby,při tom všem ještě likvidovat plevele-převážně ručně,hnojit, na firmě zalívat.........

Nejdůležitější činností tohoto období je ale očkování podnoží ušlechtilou odrůdou.protože máme poměrně široký rozsah ovocných druhů i odrůd,velké množství růží,je tato činnost v letním období nejdůležitější.prodejna bude přes celé léto zavřena a opět se budeme moci potkat až na konci srpna,kdy zmoženi vedrem i celodenními pracemi v předkolnu-sehnuti hlavou k zemi,kde se očkování provádí-začneme opět připravovat podzimní sezonu.

Sazenice jahod,na ně budou následovat vyorávky růží,drobného ovoce a potom také ovocných stromků,které budeme tradičně prodávat od 10.10.2019.

Po tomto zdlouhavém úvodu chci Vám říct,že celé léto bude zavřeno,pouze soboty od 8-12 hodin budou otevřeny.

Ještě máme další problém,který není v našich možnostech řešit-je to oprava komunikace v průtahu obce Želešice.Prosím o sledování map objížděk a příjezdů do firmy,takže je možné si potom raději zavolat,nebo napsat.jak se k nám dostat.Přejeme všem krásné léto bohaté na úrodu ,dostatek srážek,málo škůdců,zdravé stromky a hlavně užijte si ve zdraví krásný letní čas.

 

Jako už každoročně nabízíme možnost přinést si rouby ze svého stromu a my Vám jej naočkujeme a vypěstujeme.

Alena Urbanová a kolektiv

 

 

 

Kontakt

Ing.Josef  Urban - 607 985 044                           
Alena Urbanová  - 547 217 997
Prodejna - 547 217 997

E-mail: urban.zahradnik@seznam.cz 
Adresa: Želešice, ulice 24.dubna 85, 664 43

Mapa
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies