Zahradníctví - Ing. Josef Urbantel.: 05/47 21 79 97, ul. 24. dubna 85, 664 43 Želešice, web: www.zahradnictvi-urban.brnensko.com
Zahradnictví Urban - Želešice (nedaleko Modřice u Brna)
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz

Ořechy roubované  kontejnerované cena 720-920 kč

Apollo polopapírk - růst je středně bujný, korunu vytváří široce kulovitou. Cizosprašná rostlina vhodnější spíše do teplejších oblastí. Plody jsou velké vejčité s velice dobrou chutí. Dozrává ve 3. týdnu září. 

Jupiter polopapírk - růst je bujný, korunu vytváří mohutnou kulovitou. Vhodná i do chladnějších oblastí, ale nesnáší vyšší hladinu spodní vody. Plody jsou velké, široce vejčité až oválné. Chuť je dobrá, méně nasládlá, lahodná, vynikající v čerstvém stavu. Dozrává koncem 3. týdne září. 

Lake polopapírk - růst je střední, korunu vytváří vznosnou. Vhodná do všech i okrajových oblastí. Plody jsou velké, oválné. Chuť je velmi dobrá, sledká lahodná. Dozrává  ve 2. - 3. týdnu září. 

Saturn polopapírk - růst je velmi bujný, korunu vytváří řídkou kulovitou. Roste především ve středních a teplejších oblastech. Plody jsou velké, vejčité. Chuť jádra je dobrá, málo výrazná. Dozrává ve 4. týdnu září. 

Seifersdorfský polopapírk - růst je bujný, korunu vytváří pravidelou kulovitou. Roste nejen v teplých, ale i vyšších, méně teplých polohách, za předpokladu výběru stanoviště s nízkým výskytem jarních mrazíku. Plody jsou velké, kulovité. Chuť je velmi dobrá, sladká. Dozrává ve 3. týdnu září. 

Mars -polopapírk s tenkou,dobře luštitelnou skořápkou,vzrůst střední,spíše širší koruna.Velice kvalitní odrůda určená do teplejších poloh,nebývá však poškozována pozdními mrazíky.Dozrává ve 3.týdnu září.Jádro je sladké a vyplňuje cele skořápku.

 

 

 

Mandloně 

Sladkoplodá krajová - cizosprašná odrůda, vhodná do teplejších oblastí. Plody jsou velké, široké. Skořápka polopapírová. Chuť jádra velmi dobrá.


 

Kontakt

Ing.Josef  Urban - 607 985 044                           
Alena Urbanová  - 547 217 997
Prodejna - 547 217 997

E-mail: urban.zahradnik@seznam.cz 
Adresa: Želešice, ulice 24.dubna 85, 664 43

Mapa
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies