Zahradníctví - Ing. Josef Urbantel.: 05/47 21 79 97, ul. 24. dubna 85, 664 43 Želešice, web: www.zahradnictvi-urban.brnensko.com
Zahradnictví Urban - Želešice (nedaleko Modřice u Brna)
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz

Jeřabiny

Jeřáb černý NERO- dozrává od konce srpna do poloviny září. Plodem jsou malvičky spíše  navinulé ,s velkým obsahem vitamínu C. Roste velice dobře ve všech oblastech a má velice vysokou odolnost proti napadení chorobami.Lépe prospívá na slunečných polohách ve výše položených oblastech .  

Jeřáb  černý   VIKING   Výborný,sladký ,velkoplodý černý jeřáb,zrající v polovině srpna                 

Jeřáb červený MORAVSKÝ  SLADKOPLODÝ- dozrává od konce srpna do konce září. Plody,oranžové  až červené barvy , jsou sladce navinulé až mírně trpké s velkým obsahem vitamínů. Konzumace je v syrovém stavu,nebo se plody využívají na různé džemy apod.Roste velice dobře ve všech oblastech.   

Jeřáb červený BRILIANT - dozrává koncem srpna až začátkem září. Plody nafialovělé až červenéjsou sladce navinulé s velkým obsahem vitamínů. Je nenáročný na stanoviště.

AMELANCHIER -  lidově se nazývá indiánská borůvka dozrává od poloviny června do poloviny července. Plody jsou sladké a pevné s velkým obsahem vitamínu.  Roste zdravě a dobře v každé půdě a téměř není napadán chorobami a škůdci. Je velice odolný proti mrazům.

Na jaře uchvátí bílými květy v hroznech.v létě nasytí svými sladkými plody a na podzim potěší oko krásným zbarvením listů do nádherné oranžové barvy.

Kontakt

Ing.Josef  Urban - 607 985 044                           
Alena Urbanová  - 547 217 997
Prodejna - 547 217 997

E-mail: urban.zahradnik@seznam.cz 
Adresa: Želešice, ulice 24.dubna 85, 664 43

Mapa
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies