Ořechy roubované kontejnerované

Apollo polopapírk - růst je středně bujný, korunu vytváří široce kulovitou. Cizosprašná rostlina vhodnější spíše do teplejších oblastí. Plody jsou velké vejčité s velice dobrou chutí. Dozrává ve 3. týdnu v září.

Jupiter polopapírk - růst je bujný, korunu vytváří mohutnou kulovitou. Vhodná i do chladnějších oblastí, ale nesnáší vyšší hladinu spodní vody. Plody jsou velké, široce vejčité až oválné. Chuť je dobrá, méně nasládlá, lahodná, vynikající v čerstvém stavu. Dozrává koncem 3. týdne v září.

Lake polopapírk - růst je střední, korunu vytváří vznosnou. Vhodná do všech i okrajových oblastí. Plody jsou velké, oválné. Chuť je velmi dobrá, sladká lahodná. Dozrává ve 2. - 3. týdnu v září.

Seifersdorfský polopapírk - růst je bujný, korunu vytváří pravidelou kulovitou. Roste nejen v teplých, ale i vyšších, méně teplých polohách, za předpokladu výběru stanoviště s nízkým výskytem jarních mrazíku. Plody jsou velké, kulovité. Chuť je velmi dobrá, sladká. Dozrává ve 3. týdnu v září.

Mars - polopapírk s tenkou, dobře luštitelnou skořápkou, vzrůst střední, spíše širší koruna. Velice kvalitní odrůda určená do teplejších poloh, nebývá však poškozována pozdními mrazíky. Dozrává ve 3. týdnu v září. Jádro je sladké a vyplňuje cele skořápku.

Viktoria-polopapírk

Bohumil - polopapírk

Mandloně

Vama - cizosprašná odrůda, vhodná do teplejších oblastí. Plody jsou velké, široké. Skořápka polopapírová. Chuť jádra velmi dobrá.Pozdní,dozrává koncem října.Vhodní opylovači  Sladkoplodá krajová,Zora

Zora-částečně samosprašná odrůda s měkkou skořápkou a sladkým jádrem.Dozrává v průběhu měsíce září.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2022
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz