POZOR: Nemáme e-shop, nezasíláme zboží. Nějaká firma nás využívá ke svým nekalým prodejním praktikám, podáváme trestní oznámení. Prodej u nás probíhá pouze osobním odběrem.

Růže – pěstování a prodej

Naše zahradnictví se specializuje na pěstování růží už od svého vzniku. Zakladatelem této tradice byl Josef Urban, který se stal v této oblasti uznávaným pojmem. Sám vyšlechtil několik nových typů růží a my jdeme v jeho šlépějích. Nabízíme vám růže velkolisté, pnoucí, sadové, anglické, mnohokvěté i růže půdopokryvné.

Nabídka růží k prodeji

  • Velkokvěté růže – neboli čajohybridy mají nádherné velké květy a omamnou vůni; prodáváme je ve velkém množství různých barevných kombinací a odrůd.
  • Polyantky – neboli růže mnohokvěté jsou vypěstovány tak, aby měly nízký vzrůst a bohatě a opakovaně kvetly; využívají se pro záhony a jsou velmi odolné a nenáročné.
  • Pnoucí růže – tento typ růží potřebuje být vysazen u nějaké opěry, u zdi či u plotu; pnoucí růže nabízíme ve spoustě barevných kombinací.
  • Půdopokryvné růže – tento typ růží může pokrýt svahy nebo vyplnit celé záhony; tvoří keře s výhony, které se šíří do okolí; drobné ale bohaté květy.
  • Anglické a sadové růže – sadové růže tvoří vysoké keře, které jsou ideální např. pro parkovou výsadbu; anglické růže mají typický tvar květů, bohatě kvetou a jemně voní.
  • Stromkové růže – rostou na kmínku jako malý stromek; efektní a netradiční vzhled.

Růže velkokvěté, polyantky, půdopokryvné, sadové, pnoucí je možné zasílat na dobírku, balíkem České pošty Zásilka do ruky. Cena za poštovné je pro letošní rok 190 kč.

Fotografie a popisy většiny z nich najdete na internetových stránkách znalce v oboru pana RNDr. Jiřího Žlebčíka www.ruze.wi.cz

Frčí na systému shopadmin® (c) 2019 - 2020
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz