POZOR: Nemáme e-shop, nezasíláme zboží. Nějaká firma nás využívá ke svým nekalým prodejním praktikám, podáváme trestní oznámení. Prodej u nás probíhá pouze osobním odběrem.

Ovocné stromky

Pěstování ovocných stromů společně s pěstováním růží je dlouhodobě naše specializace. Pěstujeme a prodáváme nejrůznější ovocné stromy a ovocné keře. Jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, ořechy, angrešty, rybízy, jeřabiny, ostružiny, maliníky, jahodníky, třešně, broskvoně, brusinky, rakytníky a mnohé další. Odlišujeme se hlavně kvalitou našich stromů a velmi širokým a zajímavým sortimentem.

Kvalitní výpěstky, tradiční i netradiční druhy

Naší velkou prioritou jsou kvalitní a zdravé výpěstky, které sami pěstujeme v okolí našeho zahradnictví na jihu Brna v obci Želešice. Stromky a další rostliny pěstujeme pod dozorem pracovníků UKZUZ, kteří kontrolují zdravotní stav našich rostlin a pravost odrůd. Nabízíme i netradiční ovocné stromky a keře, například kiwi, višně či kanadské borůvky. Navíc máme v nabídce i některé netradiční pěstební tvary.

Aktuálně

Ve stálé nabídce máme stromky na pomalu rostoucích podnožích ISHTARA, GISELA 5 a GF 677. Stromky na těchto podnožích dosahují velikosti do 250 - 300 cm, mohou se tvarovat do zákrsku, pyramidy či vřetena. Minimálním střihem se docílí tvaru úzkého - téměř sloupcovitého nebo pyramidálního stromku. Podnož ISHTARA se používá pro slivoně, meruňky a broskvoně, Gisela 5 pro třešně a višně a podnož GF 677 používáme pro broskvoně, nektarinky a mandloně. Tato podnož je vhodná i do vápenitých půd, kde netrpí chlorozou.

Pro jabloně používáme podnož zakrslou M 9 a M 26, pro středně vzrůstné stromky máme MM106 a pro polokmeny a vysokokmeny používáme jabloňový semenáč.

Pro hrušně používáme kdouli Cydonia oblonga Ma pro zakrslé stromky a pro polokmeny a vysokokmeny hrušňový semenáč.

Slivoně očkujeme na podnož myrobalán a meruňky na meruňkový semenáč a také myrobalán, ovšem část děláme na výše uvedené podnoži ISHTARA.

Třešně, višně očkujeme na podnož mahalebka, Colt a ptačka a také Gisela 5.

Pro broskvoně a nektarinky používáme podnož broskvový semenáč, který je do naší oblasti velice vhodný.

Přijeďte k nám nebo nás telefonicky kontaktujte. Těšíme se na spolupráci.

Nová adresa pro vyhledávání odrůd ovoce

http://eagri.cz/public/app/sok/odrudyNouQF.do

Frčí na systému shopadmin® (c) 2019 - 2020
ZAHRADNICTVÍ URBAN - ekatalog.czZahradní centrum, zahradní centra - ekatalog.cz